Photo is protected. Please ask permission to use photo: info@kaunidhetked.ee

Fotograaf Maris Saar

Minu põhiülesandeks on luua teie piltidest LUGU. Teie Lugu. Minu suurimaks ülesandeks ongi tuua pildile just see Teie Lugu. Pulmafotograafina olen näinud väga paljusid noorpaare ning igalühel neist on oma särav lugu. Ma püüan välja tuua just selle, mis teeb teist selle imelise unikaalse paari. Mis on teile omane. Ning ka selle, mis paneb teid õhkama teineteisele.

Pulmafotograafil on väga tähtis ülesanne – jäädvustada kõik: lilleseadetest kuni tordi ja sõrmusteni, pruutneitsidest kuni lauakaunistusteni. Selleks, et teie pulmapildid oleksid kordumatud, annan endast maksimumi, et kogu Teie Lugu tuua teie pulmapäeval pildile imelise kergusega. See tähendab seda, et ma ei pane teid millimeetrini paika (kuigi jah, juhendan päris palju 🙂 ) vaid juhendan teid nii, et saaksite pisut liigutada, omavahel suhelda, olla omavahel, kahekesi. Nautida üksteise seltskonda. Sest see on ju teie päev. See imeline kordumatu päev ning mis on see, mis jääb sellest päevast kõige tähtsamat mälestust kandma – see ongi teie pulma album. Seega, ootan teid rõõmuga minuga suhtlema-kirjutama-rääkima-kohvitama, tulge vaadake, kas me klapime ning kas teile meeldiks see viis, kuidas mina Teie Lugu tooksin piltidele.

Minu stiiliks on Lifestyle photography – ehk see tähendab, et mina loon loo läbi oma piltide, sätin detaile, sätin ka teie sättimist, jagan soovitusi ajagraafiku loomiseks ning teen kõik, et pildid jääksid maksimaalselt imelised. Jäädvustan elustiili seda kenasti pildile sättides.

Imeliselt kaunite hetkedeni,

Maris  Saar