Photo is protected. Please ask permission to use photo: info@kaunidhetked.ee

Klientide tagasiside

Print-586Tere Maris,

Aitäh piltide eest. Need on ni ilusad, et mul tulid pisarad silma lausa. Meil on nii hea meel, et Sina osutusid meie valikuks. Me ei kahelnud selles algusest peale ning nüüd saime sellele kauni kinnituse. Suur aitäh veelkord.

Ave ja Rein, 2015

 

 

Print-906 copyTere Armas Maris,

Nii vaatasin pildid üle, kõik oli super ilusad pildid pole sõnu kuidas Teid tänada aga igaljuhul teete oma tööd südamega ja oleme Teile tõesti väga tänulikud,et jäädvustasite meie imelise päeva just nii ilusti ja vapustavalt kuidas ma olin seda endale ette kujutanud! Veelkord suured tänud ja edu edaspidiseks loodan, et kohtume veel :)!

Karolin ja Silver, 2015

 

 

Print-819 copyTere armas Maris,

Täname sind imeilusa kirja eest. Meile ei ole veel keegi nii armsasti kirjutanud. Meil on siiralt hea meel, et just sina veetsid selle imelise päeva koos meiega ja jäädvustasid selle igaveseks. Oled uskumatult tore inimene 🙂

Puhas rõõm on meiepoolne,

Reet ja Aleksander, 2015

Tere Maris
Saime eile pildid kätte. Need on väga ilusad, jäime väga rahule. Meil olid väga toredad sessioonid ja saime vahvad pildid. Suur aitäh Sulle!
Tiina ja Kalev, 2014

 

kaunidhetked-11 “Tere Maris ja Raido,

Tahtsime teid tänada väga toreda ilupiltide sessiooni eest! Ja muidugi kõikide peol jäädvustatud hetkede eest! Veelkord suured tänud!
Pildid on võrratud!!! Me oleme väga rahul. Suur tänu teile!”

Karmen ja Ulvar, 2014

 

hea pulmafotograaf“Maris on suurepärane inimene ja fantastiline fotograaf. Temaga oli väga mõnus koostööd teha – meil sai palju nalja ja pildistamise õhkkond oli täiesti pingevaba. Samuti võttis ta maha selle ärevuse, mis noorpaaril ikka enne tähtsat sündmust sees. Usaldasime teda ja tema silma 100% ning tulemuse kirjeldamiseks ei jätku meil sõnu – need on kõik ülivõrdes! Oleme siiralt õnnelikud ja tänulikud suurepäraste pulmafotode üle. Suured tänud veelkord.”
Evelin ja Marko, 2013

 

 

 

soodne pulmafotograaf“Tere Maris!
Suured tänud, täna potsatas meie postkasti sinu saadetis. Olen terve õhtu sirvinud pilte ja tunne on justkui seitsmendas taevas….supper, Sa oled suurepärase tööga hakkama saanud. Meie mõlema tunne on, et oled väga-väga hästi tabanud meid ja kogu meie tähtsa päeva olemust. Sügav kummardus ja tänud Sulle, oleme väga õnnelikud.

Veel kord südamest tänud sulle, oli tõeliselt tore ja armas sinuga tuttavaks saada.”

Aet ja Tambet, 2013

 

 

pulmafotod tartus“Kallis Maris!

Nüüd on aeg ka Sind tänada, suure ja hindamatu panuse eest, mida sa meie tähtsa päeva heaks tegid. Meie, kes ei armasta fotokaamera ette jäämist, suutsime end kokkuvõtta tänu ülimalt tublile fotograafile. Ja see sinu naeratus, see sulatab isegi kõige külmemad jäämäed. Suutsid meie pildistamised niivõrd lõbusateks muuta, et peale seda oli enam raske mitte naeratada. Ka pulmaeelsed pildistamised andsid emotsionaalselt tugeva positiivse laengu, südamesse jäi nii soe ja mõnus tunne.
Pulmapäeval olid sa pruudile kohati nagu tugiisiku eest. Piisas vaid sulle korra otsa vaatamisest ja nähes sinu naeratust, tekkis kindlustunne, et kõik on ok. Olid nagu hea sõbranna, kellele võib alati kindel olla.
Oleme ülimalt õnnelikud, et valisime just sinu oma pulma pildistama. Lõpuks tunduski, et sulandusid meie seltskonda nagu üks peokülalistest-pereliikmetest.Suured, suured tänud sulle Maris, oled super nii fotograafina kui inimesena.
Teame nüüd kelle poole pöörduda, kui vaja veel teha sooje, südamlikke pilte.
Palju kauneid pilte sulle veel ja veel!”
Krista ja Viljar, 2013

 

pulmapildid“Pulm on särav päev iga armunud paari elus, seetõttu on äärmiselt tähtis, et miski ei suudaks seda ära rikkuda. Me ei kahetsenud kordagi, et pöördusime just Teie poole. Teiega oli lihtne ja meeldiv koostööd teha. Ei olnud grammigi piinlikkust ega ebamugavust. Protsess ise oli huvitav ning võis vaid ette kujutada, mis tulemuse see annab. Tulemused ei valmistanud pettumust! Pildid on väga elavad. Hämmastav, kui täpselt õnnestus edasi anda meie tunded. Suured tänud Teile selle eest, et nüüd, vaadates Teie poolt tehtud pilte, me igakord elame selle muinasjutulise päeva justkui uuesti läbi.”

Alexander ja Jelena, 2013

 

 

pulmafotograaf“Sain täna pildid kätte ja ma olen vaimustuses. Ma vaatasin ja vaatasin ja ma ei kustutaks mitte ühtegi neist ära seega paneme nad kõik internetti üles. Me oleme mõlemad teie tööga väga rahul, meile meeldis see sundimatu atmosfäär ja kuidas kõik nii sujuvalt kulges. Suur suur aitäh teile selle eest. Täname teid veel suurepäraste pildide eest, mis jäävad seda päeva igaveseks meenutama :)”

Kadri ja Martin, 2013

 

 

 

parim pulmafotograaf“Otseloomulikult olime oma pulmapäeval  ärevad. Kes siis poleks?  Aga olles veetnud kümmekond minutit Marise seltsis kadusid kõik pinged ja muremõtted.  Oma rahuliku oleku, veenvate toetussõnade ja malbe naeratusega suutis ta maha rahustada äreva pruudi ja püüda kaunilt kaadrisse meie rahutud lapsedki. Pildid, mis jäävad meile meenutama seda päeva on päikselised, tundeküllased ja nii ehedad. Hea on neid uuesti ja uuesti üle vaadata. Aitäh, Maris, et aitasid meil kinni püüda ning talletada hetked ja tunded, mis argipäevatoimetuste sees võivad ununema kippuda.”
Olga ja Mati, 2013

 

 

 

parim pulmafotograaf“Suurimad tänud meie poolt, et nõustusite jäädvustama meie elu ühte imelist päeva. Usaldasime viimse kui ühe detaili Teie hoolde ja ise lihtsalt olime ja tundisme sellest rõõmu. Ootusärevus oli ikka väga suur, et kuidas kõik ikka välja tuli. Siin kohal tahaks veel kord tänada südamest nende imeilusate fotode eest, meil oli sama lõbus ja emotsionaalne fotode vaatamine kui nende tegemine nagu oleks selles päevas tagasi.

Esimene valik on ikka alati õige valik.”
Piret ja Urmo, 2013

 

 

best wedding photographer“Marise ja Raido kohta on meil öelda ainult head ja veel paremat! Juba Marisega esmakordselt kohtudes oli meil mõlemal tunne, et teaks teda juba aastaid. Nad on inimestena väga toredad ja ilupiltide tegemine pulmapäeval läks nii kiiresti ja lustiga. Meil oli väga naeruküllane ja pildid on tõesti fantastilised. Muidugi vedas meil ka kevadise ilmaga ja poleks uskunudki, et saame pargis pilte teha. Nendega oli väga lihtne koostööd teha ja kõik sujus oodatust veelgi paremini. Kõige selle lusti juures olid nemad aga tõelised professionaalid, sättides meid, juhendades ja olid väga nõudlikud suure naeratuse, pika kaela ja sirge selja suhtes. Hea on kohe vaadata, kuidas ametliku osa grupipiltidel on lõuad püsti, pikad kaelad ja suured naeratused. Me isegi ei teadnud, et me nii ilusate naeratustega oleme.

Meie pulmapidu oli väga elamuslik, aga aeg lendas nii, et oleks tahtnud elu pausile panna, et õhtunatukenegi kauem kestaks. Pidu on nii hästi piltidega salvestatud, et kõik tunded ja rõõmu saab tänu fotodele uuesti ja uuesti läbi elada. Seda ka tänu sellele, et kvaliteetseid pilte on oodatust palju rohkem. Märkimisväärne on ka, et neil on õnnestunud iga külaline pildile saada ja veel milliste ehedate emotsioonidega! Esimesel korral pilte vaadates ma naersin ja nutsin ning ei suutnud magama minna. Olin naelutatud fotodesse ja ei hoolinudki, et hommikul tuleb tööle minna. Hea meelega jagame pilte internetis ja tagasiside on olnud fantastiline. Tundub, et ka külalised elasid pilte vaadates peohetki uuesti läbi, sest piltidele järgnes uus tänulaine peo eest. Külalised on ka öelnud, et nad ei pannud fotograafe peol absoluutselt tähelegi, et kuidas nad need pildid ikkagi said. Profid!

Aitäh, aitäh teile ja sellele juhusele, kuidas me teid endale pulmafotograafideks saime! Me oleme väga rahul, soovitame teid julgelt ja jääme ootama uusi sessioone.

Ja mis kõige olulisem – pruudi vanemad on õnnelikud ja rahul!”

Sirli & Risto, 2013

 

pulmafotograaf“Fotograafi valimine oli meie jaoks päris oluline. Marise ja Raido leidis internetiavarustest üles peigmees (üllatus-üllatus) ja kui pilte vaatasime, siis oli otsus tehtud. Me oleme mõlemad inimesed, kes ei armasta väga kaamerat. Selleks, et õigel päeval vähem pabistamist oleks, otsustasime teha ka proovipildid – ja õigesti tegime. Nii kui Maris oli paar klõpsu teinud, oli pinge läinud ning saime rahuliku südamega pulmapäevale vastu minna.Pulmapäeva pildistamine möödus imehästi – Maris ja Raido on nii vahvad ja toredad, et naeratuse näole manamisega küll mingeid probleeme polnud. Aitäh, aitäh! Pärast pulmi ei jõudnud seda päeva ära oodatagi, mil pildid kätte saaksime ja kui lõpuks saime, siis veetsime vist küll terve õhtupooliku neid imetledes.Nagu aru saada, siis meie jäime väga rahule – kõik oli vahva ja pingevaba ning meiesugused kaamerapõlgurid suutsid end väga vabalt tunda ning tulemus, mis seal salata, on fantastiline.”

Kadri & Vallo, 2012

 

 

kaunid pulmapildid“Jäime kõigega alates proovipiltidest väga rahule. Oleme küll Frediga väga kaua koos olnud ja korra ka stuudios pildistamas käinud, kuid olime algselt väga kohmakad ja tundsime ennast poseerides ebamugavalt.

Õnneks kadus see suhteliselt kiiresti, sest Maris juhendas nii hästi ja kogu meie kohmetus kadus pärast väga hästi õnnestunud proovipilte. Seega oli ilupilte juba tunduvalt lihtsam teha.

Suur aitäh Teile!”

Janne & Fred, 2012

 

parim pulmafotograaf“Kõigepealt soovime teid tänada, et meie päeva nii meeldejäävaks muutsite. Teie tehtud pulmapildid on rohkem, kui oskasime unistada ja loota. Teie heatahtlikkus ja lihtsus pani meid tundma vabalt ning aitas nautida tervet fotosessiooni. Kuna meil kummalgi polnud varem taolist pildistamise ja poseerimise kogemust, siis olime mõistagi kohmetud ja algajad, kuid fotodel on kõik nii loomulik ja siiras. Olles pruut sündmuste keskpunktis, siis peeglit ma väga sel päeval ei näinudki, ja ausalt ei saanud enne piltide kättesaamist aru, et olin tõesti erakordselt kaunis ja särav. Kõik oli nagu muinasjutt ja tänu teile, Maris ja Raido, jäävad need fotod seda päeva meile alati meenutama.
Külalised ja sõbrad on samuti piltidest vaimustunud. Nad kiitsid teid taevani! Lisaks lähedastele on ka paljud võõrad küsinud teie kontakte, nii et ei ole sõnu vajagi, pildid räägivad ise.
Veelkord südamest tänu!”

Angela ja Kaupo, 2012

 

budget wedding photographer“Saime juba teist korda veenduda, et olete suurepärased! Täname, et lasite meil vabalt ja mugavalt ennast tunda nii meie pulmapäeval, kui ka stuudiopiltide tegemisel. Teil õnnestub nii kergelt luua väga mugavat, lõdvestavat ja sõbralikku õhkkonda! Teie seltskonnas kaob hirm kaamera ees iseenesest

Ja mis imekaunid pildid välja tulevad! Seni veel oleme meie pulmapiltidest vaimustuses, ja nüüd lisandus veel siia meie stuudiosessioon- FANTASTILINE! Teame kindlalt, et kui meie elus tuleb veel mõni sündmus, mida tahaksime piltidele jäädvustada, siis olete Teie need kahtlemata parimad fotograafid, kelle juurde me pöördume! Täname Teid südamest!”

Marjana & Jevgeni, 2010

 

 

parim pulmafotograaf“Suur, suur tänu teile, et muutsite meie pulmapäeva nii imeliseks! Oleme väga, väga õnnelikud kõigi nende jäädvustatud hetkede eest!
Kohtumiseni 15 aasta pärast (31.juuli 2025.a.) Vainupea rannas”
Heili & Alari, 2010

 

 

 

pulmafotograaf tartus“Me täname Teid kogu südamest, et meie ilusa päeva nii suurepäraselt talletasite.Maris, sinu töö on imeline. Kuigi kõik pruudid on ilusad ja ma ise tundisin ennast kaunimana kui kunagi varem, siis sinu pildid on need, mis suutsid selle ilu jäädvustada igaveseks. Me vaatame neid pilte ning ikka ja jälle elame läbi suure heldimusega oma pulmapäeva. Te olete suutnud jäädvustada ilusaid emotsioone ja tundeid, liigutavaid hetki ning armastust. Te olete hakkama saanud väga kiiduväärt tööga.Pulmas olete Te väga sümpaatsed ja sulandute imeliselt seltskonda. Oli ka juhuseid, kus pidin aru andma, kes on need külalised, keda ma ei tutvustanud. Mille peale imestati, et te olete fotograafid. Sest külalised arvasid, et olete meie head tuttavad pulmas, kes muus-seas ka pildidstavad. See on väga suur kompliment, et olete kui osa meie pulmast. Ja nüüdsest ka väga head tuttavad ning sõbrad. Säilitage oma kaunis karismaatiline ja sümpaatne olek ja me loodame kogu südamest, et järgmised pulmalised oskavad Teist samasugust rõõmu tunda nagu meie seda teeme.”

Tervitades,
Annette ja Ištvan, 2010

 

pulmafotograaf“Me oleme väga õnnelikud, et just Maris ja Raido meie pulmapäeva jäädvustasid! Pildid tulid imeilusad ja mis põhiline, piltidel on emotsioonid juures! Lisaks kaunitele ilupiltidele jäädvustasid Maris ja Raido väga palju uskumatult ägedaid ja ootamatult tabatud hetki meist ja meie lähedastest, mis tagantjärgi ikka ja jälle meid kõiki naeratama panevad! Meile väga meeldis ka pildistamise protsess ise, tundsime ennast väga mugavalt ja meil oli tõeliselt lõbus olla, ja isegi meie väike neljajalgne sõber, kes ka pildistamisest osa võttis ja kes tavaliselt kaamerat nähes ennast kuhugi ära peidab, lasi end seekord kaamera ees täiesti vabaks! Tulemuseks on palju imekauneid ja südantsoojendavaid kaadreid, mis meie mälestusi pulmapäevast eredana hoiavad! Suurimad tänud ja südamlikud tervitused fotograafidele meie poolt!”

Ksenia & Danel, 2010